663E Przeciwkaseta do zamków z funkcją przeciwpaniczną
Pomiń suwak Przeciwkaseta do zamków z funkcją przeciwpaniczną
| Bez czoła ślizgu zapadki | Z elektrozaczepem ET 30 |
| Blokada napędu | Dolna |
| Certyfikowane zgodnie z EN 1125 | Tak |
| Czoło płaskie (standard) | 24 x 3 mm |
| Czoło płaskie (wykonanie specjalne) | 22 x 3 mm |
| Czoło U-kształtne U (standard) | 24 x 6 mm |
| Czoło U-kształtne U (wykonanie specjalne) | 22 x 6 mm |
| Długość czoła | 270 mm |
| Długość ślizgu zapadki | Nieskrócony (31,0 mm) |
| Dornmas | 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65 mm |
| Dornmas tylny | 15 mm |
| Funkcja | Kiedy elektrozaczep jest aktywny, możliwe jest otwarcie skrzydła czynnego. Podczas działania klamką lub dzwignią przeciwpaniczną pręty przeciwkasety chowają się. Równocześnie zapadka i zasuwka zamka skrzydła czynnego odblokowują się. |
| Głębokość kasety | 18,2 mm |
| Gwint do mocowania pręta | M5 |
| Kąt obrotu orzecha | 40° |
| Kontrola położenia zasuwki (wraz z kablem 10m) | Opcja |
| Materiał | Stal cynkowana |
| Ochrona przeciwpożarowa testowana zgodnie z EN 1634-1 i DIN 4102-18 | Tak |
| Orzech | 9 mm |
| Przyporządkowane kategorii | 4.2.2.3 |
| Seria (grupa) | Dla serii 6000 |
| Skok pręta | 20 mm |
| Szerokość kasety | Dornmas +15 mm |
| Ulotki / foldery / katalogi | kindergartenloesung-de-prospekt.pdf [Prospekt Kindergartenlösung], programmuebersicht-fluchttuerschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Programmübersicht Fluchttürschlösser], renovierungsschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Renovierungsschlösser] |
| Wskazówka dla czoła U-kształtnego U | Wszystkie czoła U-kształtne są dostarcznae z zaślepkami. W czołach typu U-kształtnego dornmas różni się o 1 mm |
| Wskazówka do elektrozaczepu | W zestawie kabel podłączeniowy 10 m. Złączki ułatwiające montaż |
| Wskazówka do orzecha | Można łączyć z okuciami o 45° kącie obrotu, również z przekładnią zamka 661U |
| Wskazówka do ślizgu zapadki | Czoło ślizgu można skracać w krokach co 0,5 mm |
| Wymagany kierunek | Tak |
| Wysokość kasety | 252 mm |
| Z czołem ślizgu zapadki | Z elektrozaczepem ET 40 |
| Zamontowane z elektrozaczepem | Tak, konieczność podania kierunku |
| Zastosowanie | Do automatycznego ryglowania skrzydła biernego |
33
Znalezione wynikiPokaż na stronę
| Opis | Język | Rozmiar pliku | Typ pliku | |
|---|---|---|---|---|
| Prospekt Kindergartenlösung | de | 4.59 MB | Download | |
| Brochure Product overview emergency exit door locks | en | 16.00 MB | Download | |
| Prospekt Programmübersicht Fluchttürschlösser | de | 16.01 MB | Download | |
| Prospekt Renovierungsschlösser | de | 6.79 MB | Download | |
| Zertifikat der Leistungsbeständigkeit EN 179 | de | 1.26 MB | Download | |
| Zertifikat der Leistungsbeständigkeit EN 179 | pl | 1.26 MB | Download | |
| Certificate of constancy of performance EN 179 | en | 1.38 MB | Download | |
| Certificate of constancy of performance EN 1125 | en | 1.56 MB | Download | |
| Zertifikat der Leistungsbeständigkeit EN 1125 | pl | 1.38 MB | Download | |
| Zertifikat der Leistungsbeständigkeit EN 1125 | de | 1.38 MB | Download | |
| Zertifikat der Leistungsbeständigkeit EN 12209 | pl | 1.13 MB | Download | |
| Certificate of constancy of performance EN 12209 | en | 1.20 MB | Download | |
| Zertifikat der Leistungsbeständigkeit EN 12209 | de | 1.13 MB | Download | |
| QM 342 ift Rosenheim-230-7031366-1-5 | de | 456.00 KB | Download | |
| QM 342 ift Rosenheim-230-7031366-1-5 | en | 456.00 KB | Download | |
| QM 342 ift Rosenheim-230-7031366-1-5 | pl | 456.00 KB | Download | |
| Environmental Product Declaration EPD | en | 576.50 KB | Download | |
| Umwelt Produktdeklaration EPD | de | 690.98 KB | Download | |
| Umwelt Produktdeklaration EPD | pl | 690.98 KB | Download | |
| VdS Anerkennung - Einbruchmeldeanlagen der Klasse C | pl | 1.30 MB | Download | |
| VdS Anerkennung - Einbruchmeldeanlagen der Klasse C | de | 1.30 MB | Download | |
| VdS approval - Class C burglar alarm systems | en | 1.30 MB | Download | |
| Allgemeine Gebrauchs-, Installations- und Wartungsanleitung Serie 4000, 6000, 7000 | de | 1.81 MB | Download | |
| Allgemeine Gebrauchs-, Installations- und Wartungsanleitung Serie 4000, 6000, 7000 | pl | 1.81 MB | Download | |
| General operating, installation and maintenance instructions series 4000, 6000, 7000 | en | 1.81 MB | Download | |
| Allgemeine Montageanleitung - CE Kennzeichnungen | de | 426.45 KB | Download | |
| Allgemeine Montageanleitung - CE Kennzeichnungen | pl | 426.45 KB | Download | |
| General installation instruction - CE labellings | en | 426.45 KB | Download | |
| Declaration of Performance S005 BauPVo (EU Nr. 305/2011) EN 179 / EN 1125 Lock cases / Reverse action locks | en | 1.05 MB | Download | |
| Leistungserklärung S005 BauPVo (EU Nr. 305/2011) EN 179 / EN 1125 Gegenkästen / Umlenkschlösser | pl | 1.05 MB | Download | |
| Leistungserklärung S005 BauPVo (EU Nr. 305/2011) EN 179 / EN 1125 Gegenkästen / Umlenkschlösser | de | 1.05 MB | Download | |
| 663e-produktfoto.png | 79.82 KB | png | Download | |
| 663e-lappenstulp-produktfoto.png | 85.41 KB | png | Download |



