1436 Zamek wpuszczany z opadajacym ryglem do drzwi profilowych
Pomiń suwak Zamek wpuszczany z opadajacym ryglem do drzwi profilowych
| Certyfikowane SKG** | Opcja (Artykuł 1736) |
| Czoło płaskie (standard) | 24 x 3 mm |
| Czoło renowacyjne | Opcja (380 mm, bez otworów na śruby) |
| Długość czoła | 245 mm |
| Dornmas | 25, 30, 35, 40 mm |
| Dornmas tylny | 15 mm |
| Głębokość kasety | 17 mm |
| Materiał | Stal cynkowana |
| Otwór na wkładkę | Wkładki bębenkowe / wkładki według normy szwajcarskiej |
| Pasujące blachy zaczepowe | 9372, 9513 |
| Przyporządkowane kategorii | 4.4.3,4.1.1.7 |
| Riegelgegenkraft | 2 kN |
| Riegelquerkraft | 6 kN |
| Seria (grupa) | 1436 |
| Skok zasuwki | 1 - skokowy |
| Szerokość kasety | Dornmas +15 mm |
| Typ zasuwki | Opadający rygiel hakowy |
| Ulotki / foldery / katalogi | rohrrahmenschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Rohrrahmenschlösser], renovierungsschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Renovierungsschlösser] |
| Wymagania zgodne z DIN 18251-2 | Klasa 3 |
| Wysokość kasety | 180 mm |
| Wysuw zasuwki | 24,5 mm |
| Zastosowanie | Drzwi profilowe z aluminium i stali |
8
Znalezione wynikiPokaż na stronę
| Opis | Język | Rozmiar pliku | Typ pliku | |
|---|---|---|---|---|
| Prospekt Rohrrahmenschlösser | de | 5.59 MB | Download | |
| Brochure Locks for metal frame doors | en | 5.59 MB | Download | |
| Prospekt Renovierungsschlösser | de | 6.79 MB | Download | |
| Umwelt Produktdeklaration EPD | de | 690.98 KB | Download | |
| Umwelt Produktdeklaration EPD | pl | 690.98 KB | Download | |
| Environmental Product Declaration EPD | en | 576.50 KB | Download | |
| 1436-produktfoto.png | 91.03 KB | png | Download | |
| 1436-reno-produktfoto.png | 49.51 KB | png | Download |



