141F Zamek wpuszczany do drzwi profilowych z blokadą zapadki
Pomiń suwak Zamek wpuszczany do drzwi profilowych z blokadą zapadki
| Blokada zapadki | Tak |
| Czoło płaskie (standard) | 24 x 3 mm |
| Czoło płaskie (wykonanie specjalne) | 20 x 3, 22 x 3 mm |
| Czoło renowacyjne | Opcja (380 mm, bez otworów na śruby) |
| Czoło U-kształtne U (standard) | 24 x 6 mm |
| Czoło U-kształtne U (wykonanie specjalne) | 22 x 6 mm |
| Długość czoła | 245 mm |
| Dornmas | 30, 35, 40, 45, 65 mm |
| Dornmas tylny | 15 mm |
| Funkcja | Blokada zapadki jest automatycznie aktywowana po zamknięciu drzwi. Ponieważ zapadka jest blokowana dopiero po 2 mm ruchu, kombinacja z powszechnie dostępnymi elektrozaczepami jest możliwa tylko w przypadku drzwi otwierających się do wewnątrz o asymetrycznej budowie profilu. |
| Funkcja odciągu zapadki | Tak |
| Głębokość kasety | 15,5 mm |
| Kąt obrotu orzecha | 30° |
| Kierunek DIN | DL / DR |
| Kontrola położenia orzecha (wraz z kablem 8 m) | Opcja |
| Materiał | Stal cynkowana |
| Możliwość przełożenia zapadki | Nie |
| Orzech | 8, 9, 10 mm |
| Otwór na wkładkę | Wkładki bębenkowe / wkładki według normy szwajcarskiej |
| Pasujące blachy zaczepowe | 9323, 9324, 9376, 9377, 9378, 9379, 9380 |
| Przyporządkowane kategorii | 4.4.2,4.1.1.4 |
| Rozstaw | 92 mm |
| Seria (grupa) | 141F |
| Skok zasuwki | 1 - skokowy |
| Szerokość kasety | Dornmas +15 mm |
| Typ zapadki | Zapadka skośna |
| Ulotki / foldery / katalogi | rohrrahmenschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Rohrrahmenschlösser], renovierungsschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Renovierungsschlösser] |
| Wskazówka dla czoła U-kształtnego U | Wszystkie czoła U-kształtne są dostarcznae z zaślepkami. W czołach typu U-kształtnego dornmas różni się o 1 mm |
| Wymagania zgodne z DIN 18251-2 | Klasa 2 |
| Wymagany kierunek | Tak |
| Wysokość kasety | 183,5 mm |
| Wysuw zapadki | 10 mm |
| Zapadka i zapadka sterująca wystająca (opcja) | 5 mm |
| Zastosowanie | Drzwi profilowe z aluminium i stali |
12
Znalezione wynikiPokaż na stronę
| Opis | Język | Rozmiar pliku | Typ pliku | |
|---|---|---|---|---|
| Brochure Locks for metal frame doors | en | 5.59 MB | Download | |
| Prospekt Rohrrahmenschlösser | de | 5.59 MB | Download | |
| Prospekt Renovierungsschlösser | de | 6.79 MB | Download | |
| Umwelt Produktdeklaration EPD | pl | 690.98 KB | Download | |
| Environmental Product Declaration EPD | en | 576.50 KB | Download | |
| Umwelt Produktdeklaration EPD | de | 690.98 KB | Download | |
| Verwendung der Schlösser 1441 / 141F mit Elekrozaczep ET 30n | pl | 405.76 KB | Download | |
| Use of locks 1441 / 141F with electric strikes | en | 405.76 KB | Download | |
| Verwendung der Schlösser 1441 / 141F mit E-Öffnern | de | 405.76 KB | Download | |
| 141f-produktfoto.png | 73.88 KB | png | Download | |
| 141f-reno-produktfoto.png | 34.35 KB | png | Download | |
| 141f-techzeichnung.png | 84.83 KB | png | Download |





