138F Zamek wpuszczany zapadkowy do drzwi profilowych
Pomiń suwak Zamek wpuszczany zapadkowy do drzwi profilowych
| Certyfikowane zgodnie z EN 12209 | Tak |
| Czoło płaskie (standard) | 24 x 3 mm |
| Czoło płaskie (wykonanie specjalne) | 16 x 3, 20 x 3, 22 x 3 mm |
| Czoło U-kształtne U (standard) | 24 x 6 mm |
| Czoło U-kształtne U (wykonanie specjalne) | 22 x 6 mm |
| Długość czoła | 245 mm |
| Dornmas | 25, 30, 35, 40, 45 mm |
| Dornmas tylny | 15 mm |
| Funkcja odciągu zapadki | Tak |
| Głębokość kasety | 15,5 mm |
| Kąt obrotu orzecha | 30° |
| Kierunek DIN | DL / DR |
| Kontrola położenia orzecha (wraz z kablem 8 m) | Opcja |
| Materiał | Stal cynkowana |
| Możliwość przełożenia zapadki | Tak, dostarczane jako lewe |
| Orzech | 8, 9, 10 mm |
| Otwór na wkładkę | Wkładki bębenkowe / wkładki według normy szwajcarskiej |
| Pasujące blachy zaczepowe | 9323, 9324, 9379, 9380 |
| Przyporządkowane kategorii | 4.1.1.3 |
| Rozstaw | 92 mm |
| Seria (grupa) | 138F |
| Szerokość kasety | Dornmas +15 mm |
| Typ zapadki | Zapadka skośna |
| Ulotki / foldery / katalogi | rohrrahmenschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Rohrrahmenschlösser] |
| Wskazówka dla czoła U-kształtnego U | Wszystkie czoła U-kształtne są dostarcznae z zaślepkami. W czołach typu U-kształtnego dornmas różni się o 1 mm |
| Wymagany kierunek | Nie |
| Wysokość kasety | 183,5 mm |
| Wysuw zapadki | 10 mm |
| Zapadka wystająca (opcja) | 3 mm / 5 mm |
| Zastosowanie | Drzwi profilowe z aluminium i stali |
9
Znalezione wynikiPokaż na stronę
| Opis | Język | Rozmiar pliku | Typ pliku | |
|---|---|---|---|---|
| Prospekt Rohrrahmenschlösser | de | 5.59 MB | Download | |
| Prüfzeugnis nach EN 12209 | de | 263.57 KB | Download | |
| Prüfzeugnis nach EN 12209 | pl | 263.57 KB | Download | |
| VdS Anerkennung - Einbruchmeldeanlagen der Klasse C | pl | 1.30 MB | Download | |
| VdS Anerkennung - Einbruchmeldeanlagen der Klasse C | de | 1.30 MB | Download | |
| Montageanleitung Falle umlegen | de | 560.57 KB | Download | |
| Montageanleitung Falle umlegen | pl | 560.57 KB | Download | |
| 138f-produktfoto.png | 71.38 KB | png | Download | |
| 138f-techzeichnung.png | 80.15 KB | png | Download |



