038R Zamek wpuszczany-zasuwkowy do drzwi profilowych
Pomiń suwak Zamek wpuszczany-zasuwkowy do drzwi profilowych
| Certyfikowane SKG** | Opcja (Artykuł 1739) |
| Certyfikowane zgodnie z EN 12209 | Tak |
| Czoło płaskie (standard) | 24 x 3 mm |
| Czoło płaskie (wykonanie specjalne) | 16 x 3, 20 x 3, 22 x 3 mm |
| Czoło U-kształtne U (standard) | 24 x 6 mm |
| Czoło U-kształtne U (wykonanie specjalne) | 22 x 6 mm |
| Długość czoła | 181 mm |
| Dornmas | 25, 30, 35, 40, 45, 50 mm |
| Dornmas tylny | 15 mm |
| Głębokość kasety | 15,5 mm |
| Kontrola położenia zasuwki (wraz z kablem 10m) | Opcja |
| Materiał | Stal cynkowana |
| Otwór na wkładkę | Wkładki bębenkowe / wkładki według normy szwajcarskiej |
| Pasujące blachy zaczepowe | 9327, 9328 |
| Przyporządkowane kategorii | 4.1.1.2 |
| Seria (grupa) | 038R |
| Skok zasuwki | 1 - skokowy |
| Szerokość kasety | Dornmas +15 mm |
| Typ zasuwki | Standard |
| Ulotki / foldery / katalogi | rohrrahmenschloesser-de-prospekt.pdf [Prospekt Rohrrahmenschlösser] |
| Wskazówka dla czoła U-kształtnego U | Wszystkie czoła U-kształtne są dostarcznae z zaślepkami. W czołach typu U-kształtnego dornmas różni się o 1 mm |
| Wysokość kasety | 102 mm |
| Wysuw zasuwki | 20 mm |
| Zastosowanie | Drzwi profilowe z aluminium i stali |
| Zasuwka wystająca (opcja) | 3 mm / 5 mm |
10
Znalezione wynikiPokaż na stronę
| Opis | Język | Rozmiar pliku | Typ pliku | |
|---|---|---|---|---|
| Brochure Locks for metal frame doors | en | 4.50 MB | Download | |
| Prospekt Rohrrahmenschlösser | de | 4.52 MB | Download | |
| Test certificate EN 12209 | en | 263.57 KB | Download | |
| Prüfzeugnis nach EN 12209 | de | 263.57 KB | Download | |
| Prüfzeugnis nach EN 12209 | pl | 263.57 KB | Download | |
| VdS Anerkennung - Einbruchmeldeanlagen der Klasse C | pl | 1.30 MB | Download | |
| VdS approval - Class C burglar alarm systems | en | 1.30 MB | Download | |
| VdS Anerkennung - Einbruchmeldeanlagen der Klasse C | de | 1.30 MB | Download | |
| 038r-produktfoto.png | 64.60 KB | png | Download | |
| 038r-techzeichnung.png | 68.72 KB | png | Download |



